14.08.2019

АМКУ дозволив викинути «Миколаївбудцентр» з 17 тендерів на основі закритої ухвали, підкинутої СБУ

Адміністративна колегія АМКУ з розгляду тендерних скарг із посиланням на закриту судову ухвалу припинила розгляд 17-ти скарг ТОВ «Миколаївбудцентр» на дорожніх тендерах загальною вартістю 2,34 млрд грн. Бо ця фірма нещодавно зникала з ЄДРЮО, але зараз знову фігурує у держреєстрі. Передає«Наші гроші».

Протягом липня цього року Тендерна колегія АМКУ припинила розгляд загалом 17 скарг ТОВ «Миколаївбудцентр». 11 з них стосувались оскарження дискримінаційний умов закупівель, та шість – неправомірних рішень замовників щодо результатів кваліфікації. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Загальна очікувана вартість торгів, у межах яких компанія намагалась оскаржити ті чи інші дії замовників, становила 2,34 млрд грн Замовниками виступали САДи у Вінницькій, Хмельницькій, Херсонській, Кіровоградській областях (перелік тендерів нижче).

Щоразу антимонопольники обґрунтовували припинення розгляд скарг зникненням «Миколаївбудцентру» з Єдиного держреєстру юросіб:

«На адресу Комітету надходили листи від ГО «Всеукраїнське об’єднання «Антикорупційний блокпост»» та головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ, в яких повідомлялось про відсутність інформації щодо ТОВ «Миколаївбудцентр» за ЄДРПОУ 40984166 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

В АМКУ заходили на бізнесовий реєстр, вводили код компанії, і справді – система видавала: «На жаль, за Вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте змінити критерій пошуку».

27 червня 2019 року державним реєстратором комунального підприємства Кравцем Олександром Володимировичем стосовно ТОВ «Миколаївбудцентр» в ЄДР було проведено реєстраційну дію № 15229990005034398 «Скасування реєстраційної дії за судовим рішенням”, якою скасовано реєстрацію компанії (детальніше про це КП-тут).

Крім того:

«Листом від 12.07.2019 № 2713/03.2-09 ДП «Національні інформаційні системи” повідомило, що за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, запис про державну реєстрацію ТОВ «Миколаївбудцентр” було скасовано 27.06.2019 на підставі ухвали Печерського районного суду м. Києва від 07.05.2019 у справі № 757/21951/19-к».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *