07.09.2021

Апеляційну скаргу по справі про розкрадання на Соборній площі знову перенесли

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України не змогла розглянути апеляційну скаргу на запобіжний захід підозрюваному в розкраданні коштів при реконструкції Соборної площі Сергію Коренєву.Про це повідомили в прес-службі Апеляційної палати ВАСУ.

Як відомо, 11 серпня Миколаївському віце-меру і директору департаменту ЖКГ Коренєву суд постановив призначити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 3 мільйонів 518 тисяч 500 гривень.

13 серпня за Коренєва внесли заставу, і він вийшов з СІЗО. Після чого прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подав апеляцію на рішення ВАКС, яким директора департаменту житлово-комунального господарства Сергія Коренєва відправили під варту з можливістю вийти під заставу. Розгляд було призначено на 19 серпня.

Адвокат Євген Павлович повідомив, що суд не зміг розглянути апеляцію у зв’язку з тим, що ні він, ні другий захисник Коренєва не змогли бути присутніми на засіданні, і його перенесли на 2 вересня. Але воно не відбулося. Як виявилося, один з колегії суддів перебуває у відпустці. Тому було прийнято рішення перенести засідання на 22 вересня.

Нагадаємо, 10 серпня детективи НАБУ затримали миколаївського віце-мера і за сумісництвом директора департаменту ЖКГ Миколаївської міськради Сергія Коренєва, а також першого заступника директора департаменту ЖКГ Миколаївської міськради Олександра Брижату в рамках справи про розкрадання майже 27 мільйонів гривень бюджетних грошей під час реконструкції Соборної площі.

19 серпня Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич відсторонив Коренєва з посади директора департаменту. На профільній депутатської комісії для проекту рішення сесії щодо звільнення Сергія Коренєва з посади не вистачило голосів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.