20.10.2020

Аркадій Корнацький: Нове у виборах: чекаємо обшуків і провокацій

Чаусянській громаді намагаються не дати обрати сільраду і сільського голову

 

Чергові вибори депутатів Чаусянської сільради і Чаусянського сільського голови для органів влади що кістка в горлі. Тому що це єдині на всю країну законні, конституційні місцеві вибори, а все що роблять члени ЦВК спільно з іншими можновладцями, є фальсифікацією виборчих процесів з метою знищення конституційного ладу держави.

Тому «правопохоронним» органам Миколаївщини поставлено задачу будь-що не допустити важливого для України прецеденту, не дати Чаусянській громаді обрати сільраду і сільського голову, а при нагоді ще й «пришити» організаторам виборів якусь статтю Кримінального кодексу.

Тут для такої «роботи» якраз підходящі керівні кадри — що в СБУ, що в поліцейському відомстві. Поки що достеменно невідомо хто саме, чи начальник обласного управління СБУ Герсак, чи начальник обласної поліції Шайхет, придумав «геніальний» план — підкинути під час обшуку у якесь із житлових чи службових приміщень Корнацьких печатку виборчої комісії й тут же «знайти» її.

І виборам є можливість перешкодити, і гарну «статтю» можна кому треба «пришити».

Тільки схоже біда у «органів» із фахівцями по виготовленню фальшивих документів та печаток — нема відповідних кадрів, дореформувалися… І не кожен «комерсант» за це візьметься — розуміють, чим це пахне, і «на гачок» до перевертнів у погонах ніхто не хоче попадати…

Тож якщо не пройде ця «геніальна» ідея, мабуть придумають щось інше — бо так і до невідповідності займаним посадам дослужитися можна. Керівники владних структур, нездатні виконувати злочинні накази, Києву не потрібні.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *