12.12.2019

Аркадій Корнацький: Правда про «місцеве самоврядування»

Одразу хочу попередити, що не маю жодного наміру ображати нікого з тих, хто вважає «День місцевого самоврядування» якимось святом.

Тому що це була б незаслужена образа мільйонів людей, які винні тільки в тому, що не звикли уважно аналізувати почуте.І навпаки, звикли вірити так званим засобам масової інформації та політикам, які насправді здебільшого є засобами масової дезінформації та аферистами.Просто наведу факти.Так от, і «місцеве самоврядування», і «День місцевого самоврядування», грубо кажучи словами української «політичної еліти», є «кіном для дурнів».»Місцеве самоврядування» від неї, від цієї падлючої «еліти» для українців те ж саме, що кольорові тряпочки, люстерка, бляшанки від консервів і скляна біжутерія від колонізаторів для чукчів, ескімосів, мумбу-юмбу, індіанців і папуасів триста років тому.

Практично один в один.

«Місцеве самоврядування» — це фейк

У тих відібрали свободу і всі народні багатства за брязкальця і «вогняну воду» — в українців тільки за «брязкальце» під назвою «місцеве самоврядування».

На «вогняну воду» нашим колонізаторам тратитись не довелося — українці свою мають.

Теперішньою дебілізованою мовою «місцеве самоврядування» — це фейк.

Тобто маячня, ілюзія, примара — те, чого нема.

Нормальною мовою «місцеве самоврядування» — це перефраз, «фігура мови», побутове, публіцистичне, художньо-літературне найменування місцевих органів державної влади.

Якими завжди були й навіть тепер за правовою природою є сільради, міськради, селищні ради.

У 1996 році злодії при законі, привладні політичні шахраї, вже почавши грабувати країну і дбаючи про свій завтрашній і післязавтрашній день у владі, руками безмозглих «демократизаторів» всунули цю «фігуру мови» в Конституцію України. Чим майже одномоментно досягли бажаного — перетворення повноправних, з реальними владними повноваженнями, в тому числі бюджетними, місцевих органів державної влади (читай — реального народовладдя, демократії) на пустий звук «місцеве самоврядування».

Пустий, як барабан — тому що всі владні повноваження у місцевих органів державної влади, цинічно-знущально названих «органами місцевого самоврядування», в обмін на цю красиву назву, на це «брязкальце», були відібрані «наверх» і передані державним адміністраціям, міністерствам, відомствам.

Його Величності Чиновнику, одним словом.

Влада була централізована, місцеві ради стали безправними жебраками

Влада була централізована, місцеві ради стали безправними жебраками, з тих пір почався обвальний занепад сіл, селищ, містечок — тобто всіх «ощасливлених» красивою назвою «місцеве самоврядування» населених пунктів країни.

А з 2014-го узурпатори розгорнули остаточний наступ на народовладдя — стали донищувати його шляхом так званого об’єднання громад, ліквідації тисяч сільрад, селищних і міських рад.

Щоб повністю позбавити мільйони громадян реальної участі в органах влади.

Щоб під облудною назвою «місцеве самоврядування» перетворити місцеві органи державної влади на говорильні для йолопів-манкуртів, яких хлібом не годуй — гарні назви давай.

Дехто зараз накинеться на мене за те, що назвав місцеві ради епохи «до самоврядування» повноправними, з реальними владними повноваженнями органами влади.

А нема чого нападати — вони дійсно такими були. Правда — і це теж безспірно — водночас вони були повністю «запресовані» Компартією. З цим ніхто не сперечається, але ж це означає тільки одне — тоталітарний прес з них треба було зняти, а повноваження залишити.

Та ще й розширити!

Ото й було б реальне народовладдя, справжня демократія!

Натомість зробили все навпаки й наразі продовжують добивати і те, й друге.

«Місцеве самоврядування» і «територіальні громади» — це те найперше, що треба якомога скоріше викинути з Конституції

«Місцеве самоврядування» і «територіальні громади» (ще один конституційний інструмент знищення народовладдя і України) — це те найперше, що треба якомога скоріше викинути з Конституції.

Оце таке «свято». Плюньте на нього і на всю ту мразь, яка вас ним дурить.

І піднімайтеся на захист свого права на владу.

Поки ще не пізно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *