11.10.2019

Аркадій Корнацький: Президент, прем‘єр-міністр та інші високопосадовці найближчим часом можуть стати фігурантами кримінального провадження

До президента і уряду сьогодні звідусіль лунають вимоги щодо неприпустимості набуття іноземцями у власність земель сільгосппризначення. 

З більшістю аргументів згоден, сам не раз виступав проти, пише Аркадій Корнацький на своїй сторінці у Фейсбук.

Водночас всі ми розуміємо, що нас не чують і намагаються обманути. Причина проста — вищі органи влади, як шкідливими бур‘янами, густо засіяні прямими агентами зарубіжного капіталу, так званими грантоїдами, та агентами агроолігархів, капітал яких значною мірою також є зарубіжним.

Вони планують надати іноземцям можливість скуповувати сільсгоспземлі через необмежену участь в українських юр.особах, що іноземцям тільки на руку — легше капітал в Україну заводити.

Щоб можновладці все-таки нас «почули» і належно відреагували, треба виходити на Банкову, причому терміново і масово.

Але перед тим ще раз звертаюся до президента, прем‘єр-міністра, голови Верховної Ради, міністра економіки як до головних промоутерів «скасування мораторію»: іноземці ні прямо, ні опосередковано не мають права набувати у власність землю в Україні в силу Конституції України.

Причому, не тільки сільгоспземлю, а землю будь-якої категорії. Імперативна норма частини першої статті 13 Конституції України встановлює, що земля та всі інші природні ресурси є об‘єктами права власності Українського народу. Крапка. Для справжнього юриста і будь-якої іншої юридично грамотної людини цього досить.
Для президента-юриста і прем‘єра-юриста — чомусь ні.

Між тим, будь-яке недотримання державними службовцями приписів Конституції Украіни є тяжким кримінальним правопорушенням, яке називається «Повалення конституційного ладу». Не зупиняться — подам заяву про реєстрацію кримінального провадження, будуть відповідати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *