08.10.2019

«Архітектурно-будівельна інспекція скасувала містобудівні умови на будівництво «магазина депутата Концевого» в сквері «Визволення». Наслідок протестів»

Вже багато місяців небайдужа громадськість веде боротьбу з протизаконним знищенням забудовою скверу «Визволення Миколаєва» (вул. Будівельників ріг пр. Богоявленського), у простонародді «сквер у літака».

У проектній документації начебто йдеться про п’ятиповерховий магазин «спорттоварів з тренажерним залом» та підземним паркінгом, а фактично про торгівельний центр. Зведення споруди пов’язують з ім’ям депутата міськради, Головою земельної комісії Ігорем Концевим:

Активісти та представники «Нацкорпусу» пікетували й обласну прокуратуру, й мера, й піднімали питання на земельній комісії, й ходили до архітектурно-будівельної інспекції, й блокували саме будівництво. Гучно грюкали у владні двері, використовували увесь можливий арсенал відстоювання законності та інтересів миколаївців. Допомагає депутат міськради Суслова.

І ОТ НАРЕШТІ ДІЙСНО ВІДЧУТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! Управління державної Архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області, після перевірок, скасувало містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва, а саме — «магазина депутата Концевого»:

 

 

Скасування містобудівних умов та обмежень практично визнає будівництво протизаконним та тягне за собою скасування Декларації на початок проведення будівельних робіт.

Вітаємо, вас товариство! Нехай парки з скверами залишаться для миколаївців, а не знищуються жадібними скоробагатьками.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *