24.08.2019

А. Корнацький: Призначені президентом Зеленським голови обласних і районних державних адміністрацій почали злочинну діяльність

Призначені президентом Зеленським голови обласних і районних державних адміністрацій почали злочинну діяльність.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат України Аркадій Корнацький.

Стало відомо, що призначені Президентом України В. Зеленським голови обласних і районних державних адміністрацій, тобто службові особи органів державної влади, зловживаючи владою, вчиняють дії, спрямовані на повалення конституційного ладу (що становить склад злочину згідно ч.1 ст. 109 КК України), заклики в засобах масової інформації до повалення конституційного ладу (що становить склад злочину згідно ч.3 ст. 109 КК України), співучасть у порушенні територіальної цілісності України (що становить склад злочину згідно ст. 27, ч. 2 ст. 110 КК України) та інші тяжкі кримінальні правопорушення.

Особливо відзначився новопризначений по квоті Яценюка й Авакова голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв — хоче зробити Херсонщину «зразково-показовою» в знищенні народовладля і вже лякає селян відверто примусовим об’єднанням — якщо до кінця року не «об’єднаються добровільно».

Означені злочини вчиняються шляхом організації проведення явно антиконституційного «об’єднання територіальних громад», яке протиправно, з грубими і явними порушеннями конституційних прав селян, з привласненням їхнього майна або заволодіння ним в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем організованою групою, з порушенням адміністративно-територіального устрою держави, методами бюджетної дискримінації, обману, залякування, адміністративного тиску тощо здійснювалося у 2014-2019 роках організованим злочинним угрупуванням Президента України Порошенка та лідерів так званих партій Майдану з метою повалення конституційного ладу, знищення українського села і селянина, соборності й унітарності української держави, її федералізації та остаточної узурпації влади.

Попереджаю всіх новопризначених держслужбовців, що у разі неприпинення і продовження вищезазначених неправомірних дій вони будуть притягнуті до кримінальної відповідальності — як і їх попередники — і понесуть відповідальність за ці тяжкі антинародні злочини.

Водночас пояснюю їм, що дійсно добровільне і законне об’єднання громад було б можливе виключно у відповідності до рішень місцевих референдумів сільських громад. Але вороги України, завідомо знаючи, що селяни ніколи не проголосують за ці смертоносні для них і для країни «об’єднання», шляхом законодавчого шахрайства умисно унеможливили місцеві референдуми — і стали ламати село й державу через коліно.

Тепер «нова влада» це продовжує. А насправді для реальної децентралізації влади потрібно всього лиш припинити антиконституційну бюджетну дискримінацію і урівняти сільради та селищні ради у бюджетних правах з так званими містами обласного значення, та повернути їм всі притаманні їм повноваження і юрисдикцію.

Це всього лиш пара простеньких законопроектів і від сили місяць часу.
І не треба було б нікого насильно «об’єднувати». Всю цю абетку я вже понад три місяці письмово роз‘яснюю президенту Зеленському і його найближчому оточенню. Поки що глухо.

Невже це так важко зрозуміти?

Ні. Тож мабуть просто не хочуть.

Невже й ці здаватимуть Україну?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *