28.11.2019

А. Корнацький: Розпочато всеукраїнську акцію «Порятунок села»

У п’ятницю, 22 листопада, у Києві розпочалася всеукраїнська безстрокова — до повної перемоги — акція сільських голів, депутатів сільрад і селян проти повалення конституційного ладу Украіни, знищення народовладдя і української державності шляхом насильницького «об’єднання» сільських громад, ліквідації тисяч сільрад і антиконституційних змін адміністративно-територіального устрою держави, що активно здійснюється в Україні з 2014 року внутрішніми ворогами держави на вимогу зовнішніх.

Зокрема, згідно приписів Мінських угод та низки американських, європейських і міжнародних організацій.

В Акції взяли участь сільські голови, селяни, депутати сільрад і райрад із
Вінницької, Київської, Львівської, Миколаївської, Черкаської областей. Вони прийшли до президента з письмовим закликом негайно зупинити всі вищеназвані антиконституційні діяння органів влади, припинити кричущу бюджетну дискримінацію сільрад, повернути усім існуючим сільрадам раніше відібрані у них повноваження і юрисдикцію, відновити їх дійсний правовий статус — місцевих органів державної влади.

На перший раз, з огляду на обіцянки представників Офісу президента швидко розгянути Звернення і дослухатися до народу, селяни обмежилися передачею Звернення до відповідного департаменту. Але, якщо не буде обіцяної реакції, наступного разу прийдуть масово і будуть вимагати особистої зустрічі з президентом.

Наступний раз — в кінці неділі.

Акція організована новоствореним і незалежним Всеукраїнським об’єднанням сільських голів, депутатів сільрад і селян «Порятунок села» через однойменний інтернет-сайт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *