06.12.2019

А. Корнацький: Час «українських пацюків» не минув

У зв‘язку з наближенням Нового року хочу повідомити, що нинішньої новорічної ночі за мільйонами святкових столів по всій країні обов‘язково лунатимуть абсолютно нові й непритаманні цьому святу тости. 

Особливо — у сільській місцевості, від фермерів та інших сільгоспвиробників, від автомобілістів, та й просто пересічних громадян.

Напевне вони будуть дещо різними за художньою формою, але однаковими за змістом.

Приблизно такими: «Щоб ти, сука, подавився тою ліцензією і здох !».

Або: «Вип‘ємо за те, щоб йому жінка з першого січня тільки по ліцензії давала, і щоб він, падлюка, оформляв ту ліцензію й не оформив, поки не здохне!»…

Це тільки дуже бліді нариси тих нетрадиційних «теплих» побажань, які слатимуть бувшому прем’єр-міністру Володимиру Гройсману з-за новорічного стола власники тракторів і комбайнів, автомашин, іншої техніки з двигунами внутрішнього згорання, для заправки яких перед виходом у поле або в дорогу вони мають у гаражах бочки для соляри — чи навіть просто каністри.

Бо саме Гройсман був ініціатором законопроекту 9260 від 05.11.18 року, який 23.11.18 року став законом 2628-VIII, згідно якого з 1 січня 2020 року всі без винятку громадяни й підприємці, у яких на господарстві або дома є будь-які ємкості для пального, повинні мати спеціальну ліцензію на його зберігання.

Таку ж саму, як нафтотрейдери, нафтобази або автозаправки.

Оформити яку важче, ніж африканську чуму здолати, та ще й затрат порядку сотні тисяч гривень набіжить.

А коли такої не буде — штраф 500 тисяч гривень.

Пів-мільйону!

Уявляєте собі масштаб апетитів тієї мафії, яка «вмотивувала» Гройсмана ввести в законодавство цю драконівську норму, та «вагу» відповідних «аргументів» які «переконали» прем‘єра?

Власників бочок і каністр для «домашньої» дозапрвки техніки — як мінімум сотні тисяч, кожного з них хоч з першого робочого дня нового року голими руками бери, а щоб не довелося платити пів-мільйона штрафу офіційно, перевіряючий завжди ж готовий договоритися …

За половину, наприклад.

Так що наступаючий Новий рік не тільки десь у Азії за якимось там екзотичним календарем є роком Пацюка. Він і в Україні почнеться як такий — як рік Пацюка Гройсмана та інших таких же пацюків.

Бо поки що всерйоз нічого не помінялося.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *