25.06.2019

Бджолярі Миколаївщини отримають нові можливості для виходу на міжнародні ринки збуту

На Миколаївщині стартувала реалізація проекту з розвитку і модернізації підприємництва в сфері бджільництва.

Офіційний старт реалізації проекту дали під час конференції «Інтенсифікація торгівлі і модернізація бджільництва, а також пов’язаних з ним секторів економіки» (ITM BEE BSB) за участі в.о. голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслава Боня, Президента РТПП Миколаївської області Ігоря Катвалюка, представників міжнародних партнерів: Асоціації Технопол Галац (Румунія), Агенції економічного розвитку Варни (Болгарія), Агенції розвитку Східного Причорономор’я (Туреччина), Бізнес-центру м.Кагул (Молдова).

«Сьогодні стартує Європейський проект, направлений на розвиток бджільництва в Чорноморському регіоні. Я радий, що Україну в цьому проекті представляє саме Миколаївщина. Хочу нагадати, що Україна входить в трійку світових лідерів з експорту меду і 9% всього українського меду виробляється саме в Миколаївській області. Вважаю, що бджолярам нашого краю стане в нагоді підтримка для виходу на міжнародні ринки», — прокоментував В’ячеслав Бонь.

Зазначимо, що проект впроваджується Миколаївською обласною державною адміністрацією спільно з Регіональною торгово-промисловою палатою Миколаївської області за підтримки Європейського Союзу через Спільну операційну програму транскордонного співробітництва ЄІС «Басейн Чорного моря 2014-2020». Загальний бюджет проекту складає 758 303 Євро, з прямим фінансуванням з боку Європейського Союзу у 697 638, 76 Євро.

Головною метою проекту є розвиток і модернізація підприємництва в сфері бджільництва, а також сприяння розвитку торгівлі і партнерства в регіоні басейну Чорного моря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *