29.03.2019

Бензин А-95 продавали по 21 грн: в Миколаєві «накрили» незаконну АЗС

У ході проведення операції «Акциз-2019» оперативними працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області здійснюються заходи спрямовані на припинення незаконної діяльності автозаправних станцій, розташованих на території Миколаївської області.
Зазначені заходи супроводжуються проведенням активної роз’яснювальної та профілактичної роботи з суб’єктами господарювання щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за реалізацію підакцизної продукції без дозвільних документів.
Але, окремі суб’єкти господарювання продовжують порушувати вимоги чинного законодавства. Так, співробітниками податкової міліції Миколаївської області виявлено факт здійснення господарської діяльності автозаправного комплексу, розташованого на території м. Миколаєва, без наявності відповідних дозвільних документів та реєстрації, як суб’єкта господарювання.
У результаті проведення оперативних заходів, з незаконного обігу вилучено 8600 л бензину, 8800 л дизельноного пального, а також обладнання, яке використовувалось для незаконної діяльності з реалізації пального. Всього вилучено 17400 л паливно-мастильних матеріалів, на загальну суму майже 510 тис. гривень.
За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Шановні громадяни! Якщо вам стали відомі факти нелегального продажу
паливно-мастильних матеріалів, повідомляйте чергову частину Головного
управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: (0512) 50-18-41
(цілодобово).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *