03.09.2019

Будівлю колишнього м’ясокомбінату гасять вже шостий день

Станом на 12:00 3 вересня триває ліквідація горіння на колишньому м’ясокомбінаті, розташованому на вул. Київській м. Вознесенськ.

Ситуація знаходиться під контролем вогнеборців Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Рятувальники докладають максимум зусиль задля недопущення перекидання полум’я на суміжню будівлю об’єкту. 
Нагадаємо, що складність пожежі полягає в тому, що приміщення м’ясокомбінату взагалі неексплуатується вже багато часу, тому всі приміщення напівзруйновані, стіни обвалені, відсутні виходи тощо. Майже вся споруда захаращена. Ефективному та швидкому шляху остаточної ліквідації горіння заважає ймовірна загроза обвалу конструкцій. До гасіння залучено автопідіймач гідравлічний пожежний із 1 державної пожежно-рятувальної частини м. Миколаєва.

Раніше повідомлялось: На Миколаївщині рятувальники кілька днів гасять пожежу на покинутому м’ясокомбінаті.


Керівництво об’єкту й надалі ухиляється від відповідальності та ігнорує ситуацію, що склалась.
Варто зазначити, що 2 вересня на базі Вознесенської міської ради відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. У ході наради обговорено ряд організаційних заходів, спрямованих на якнайшвидшу ліквідацію.
Матеріали щодо встановлення причин та наслідків пожежі направлено до правоохоронних органів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *