08.09.2021

Біля Нафтобази планують побудувати відстійник для фур — місцеві жителі категорично проти

У Миколаєві компанія «Терра-ЮГ» направила до міськради документи на отримання дозволу на складання проекту землеустрою щодо будівництва стоянки для вантажних автомобілів — жителі Інгульського району категорично проти такого сусідства.

Про це йшлося в середу, 8 вересня, під час засідання депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин Миколаївської міськради.

Обговорюваний ділянка знаходиться біля паркану нафтобази поблизу перетину осіб Космонавтів та Залізничній.

Вони виводять нашу землю, вона приватизована в мене, там 3 ділянки. Як вони можуть без нас? З нами ніхто не говорив. Смітників там немає, ніяких умов за 20 років не зробили. Там ми прибираємо, живемо там … Землю вони вже у нас відібрали, — зазначив місцевий житель.

Представник «Терра-ЮГ» запевнив, що їх мета — прибрати машини, розкидані по всьому району, в одне місце.

Там кожен день аврал, машини стоять на переїзді, стоять біля доріг, проїхати не можна. Крім нашого підприємства там ще мільйон підприємств. Ми хочемо зробити благоустрій території, паркувати свої автомобілі конкретно там, зробити санвузли, душові кабіни для водіїв. Щоб вся техніка не була розкидана по всьому району, — зазначив він.

Тетяна Кравчук запропонувала зупинити обговорення і дозволити місцевим жителям і представникам підприємства «спокійно зустрітися і обговорити всі варіанти».

Голова депутатської комісії Олена Нестеренко запропонувала для початку узгодити проект рішення про отримання дозволу на складання проекту землеустрою, але потім зажадати вказаний проект для вивчення.

Чи не земельної ділянки, а саме проект будівництва. Може, передпроектний ескіз, де буде видно, скільки автомобілів, яка інфраструктура передбачається, як враховані інтереси жителів, шумоізоляція, — сказала Олена Нестеренко.

Депутат Сергій Танасов заявив, що в цій ситуації він буде «на стороні людей».

— Я розумію, що таке загазованість повітря, яке технічний стан машин, які будуть приїжджати на термінали. У вас є два шляхи вирішення питання. Сьогодні ви полюбовно познайомитеся і це питання ми поставимо на паузу. За місяць або два вирішите всі питання з жителями, а потім узгодимо виділення вам цієї землі, — сказав Сергій Танасов, додавши, що другий варіант — вирішити свою проблему на базі вільної ділянки, від якого відмовилася компанія «Bunge».

Ми, безумовно, будемо спілкуватися з людьми, нам потрібно зараз розуміти, чи є взагалі сенс спілкуватися, — зазначив представник компанії.

У підсумку депутати не змогли знайти голосів для зняття цього проекту рішення з розгляду до врегулювання конфлікту з городянами, також комісія не знайшла голосів для узгодження проекту в первісному вигляді. Тепер це питання розгляне сесія міськради.

Джерело: МаюПраво

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.