08.09.2021

Вакцинація вчителів забезпечить перебіг навчального процесу в режимі офлайн

Про це, 7 вересня, говорили на онлайн-брифінгу заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, директорка департаменту освіти і науки облдержадміністрації Алла Веліховська та виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Бабін.

На початку брифінгу Олександр Трайтлі повідомив, що найефективнішим інструментом протидії коронавірусної інфекції є звичайно ж вакцинація. Наша область за темпами вакцинації на сьогодні посідає середні місця в України і це є позитивним сигналом.

В той же час ситуація з вакцинуванням вчителів в нашій області не така позитивна як загальна динаміка вакцинації та закликав педагогічних працівників робити щеплення й не звертати уваги на міфи,- наголосив Олександр Трайтлі.

«Рівень вакцинації вчителів є досить низьким, по окремих районах він взагалі недопустимо низький. Тому закликаю в першу чергу приєднатися до вакцинальної кампанії працівників освітніх закладів. Вакцинація дає вам ряд додаткових переваг у разі запровадження будь-яких обмежувальних заходів», — повідомив він.

У свою чергу, Алла Веліховська розповіла, що департамент освіти і науки ОДА проводить роботу стосовно проведення вакцинальної кампанії серед педагогічних працівників і всіх співробітників обласних навчальних закладів та повідомила щодо стану вакцинації в цих закладах.

«Проводиться достатня кількість необхідних зустрічей, розповсюджується інформація, організовуються разом з управлінням охорони здоров’я ОДА виїзди бригад на місця. Позитивним є те, що всі заклади обласного підпорядкування, а саме інтернатні заклади, на сьогодні долають поріг 50 % вакцинованих», — зазначила Алла Веліховська.

Серед лідерів директорка департаменту освіти і науки облдержадміністрації назвала такі заклади:

— Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 4;
— Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7;
— Миколаївська спеціальна школа № 2 та № 3;
— Вознесенська спеціальна школа № 4;
— Новопетрівська спеціальна школа тощо.

«Тобто в цих закладах практично колектив готовий і приблизно за тиждень отримаємо 80 %. Загалом цифра по інтернатних закладах складає майже 60 %», — поінформувала вона.

Також фахівцями департаменту щоденно проводиться моніторинг ситуації щодо вакцинації в закладах освіти на території районів та міст області.

Серед лідерів Алла Веліховська виділила Володимирівську, Софіївську та Братську громади. Загалом, показник в територіальних громадах складає 21,34 %.

Алла Веліховська закликала всіх колег бути відповідальними і зробити щеплення від COVID-19, для того, щоб забезпечити нормальний перебіг навчального процесу в режимі офлайн.

Зі своєї сторони в ході брифінгу Олег Бабін повідомив про статистику захворюваності на COVID-19 та наявність вакцин.

«Почну зі статистики, яка є на сьогодні, по захворюваності на COVID-19. Зараз в області працює 9 стаціонарів: 7 стаціонарів першої хвилі та 2 – другої. З початку вакцинальної кампанії в області, яку ми почали з 25-го лютого, вже провакциновано 284 835 осіб, з них 120 625 отримали повну вакцинальну сесію. Натепер ми маємо близько 300 000 доз для подальшої вакцинації населення в області, де працює 108 пунктів щеплення», — розповів Олег Бабін.

Прес-служба Миколаївської ОДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *