02.02.2019

Вбивство подружжя у Миколаєві: рідні розповіли про погрози — поліція заперечує

630_360_1549039357-483

Рідні одеситів Бєлових, яких біля Ленінського районного суду у Миколаєві застрелив 52-річний Герасим Багірянц, скаржилися поліції на те, що подружжю погрожують вбивством.

Про це розповіла сестра загиблого чоловіка Галина Бєлова, яка приїхала у Центральний райсуд Миколаєва, де 1 лютого обиралася міра запобіжного заходу для вбивці Бєлових, повідомляє Укрінформ.

«Особисто я за три дні до вбивства говорила слідчому про те, що він (Багірянц – ред.) погрожує життю мого брата. Возить з собою рушницю. Слідчий не взяв це до уваги», — розповіла Бєлова.

Вона також розповіла, що Багірянц та убиті — далекі родичі. Донька загиблого начебто одружена з племінником Багірянца. Вони живуть у Сполучених Штатах Америки.

В той же час у Нацполіції Миколаївської області запевнили, що заяви від Бєлових щодо погроз вбивством до них не надходило. Розслідувалося лише провадженя стосовно невиконання рішення суду про стягнення боргу.

Як повідомлялося раніше, Центральний райсуд міста Миколаєва обрав запобіжний захід чоловіку, який біля Ленінського районного суду застрелив подружжя одеситів, — двомісячний арешт без права внесення застави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *