09.09.2020

Велике будівництво або велика брехня?


В рамках підведення підсумків роботи депутатського корпусу за 5 років, 8 вересня депутати обласної ради А.Воронок,  О.Бондар разом з головою облради  В.Москаленко відвідали фізкультурно-оздоровчий комплекс на Намиві.

На цьому спортивному об’єкті базується Миколаївська обласна комунальна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

На вході в ФОК їх «зустрів» величезний стенд на якому було написано «Велике будівництво» Програма Президента України .                                          

Це викликало обурення депутатів. Справа в тому, що рішення  про капітальний ремонт ФОКа і кошти виділялися обласними депутатами в той час, коли проекту «Велике будівництво»   ще не було навіть у проекті.
На ФОКі  гостей зустрічав начальник управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації  В.Гінкул і представники підрядника. Було помітно. що Віктор Миколайович сильно нервував і не дуже був радий візиту депутатів, можливо тому поводився зухвало, намагаючись спровокувати конфлікт.

В.Гінкул

На питання голови облради, хто був ініціатором розміщення такої відвертої брехні на території обласного комунального закладу, Гинкул твердив, що це зроблено за розпорядженням облдержадміністрації. Однак жодного прізвища він не назвав. Зрозумілої відповіді за які кошти і за чиїм розпорядженням встановлено стенд, отримати так і не вдалося.

Можливо, що автором цього лицемірства є він сам.  Варто  відзначити, що ідентичний скандал з «Великим будівництвом»  вже був в липні нинішнього року.
Як і в випадку з обласним яхт-клубом, всі  роботи виконуються на 100% за рахунок коштів обласного бюджету та жодна копійка допомоги з державного бюджету не надійшла.
Примітно, що головною дійовою особою, як липневого так і сьогоднішнього скандалів з програмою «Велике будівництво» є чиновник ОДА  Віктор Гінкул. Можна сказати, що мимовільною «жертвою» окозамилювання Гінкула став губернатор області А. Стадник.
За інсайдерською інформацією, до Миколаївського окружного адміністративного суду  подана позовна заява на голову Миколаївської ОДА Олександра Стадника , щодо публічного розголошення недостовірної  інформації  про  об’єкти  «Великого  будівництва».

В ступінь крайнього збудження В.Гінкул увійшов після питань глави облради В.Москаленко про подальшу долю водно-спортивного комплексу «Спартак» в Миколаєві.
На запитання  журналіста  про відсутність в проекті розмітки для гри в теніс, але наявність розмітки для гри в гандбол- обгрунтованої відповіді отримати не вдалося.
До речі, журналістів які ставлять незручні запитання  він називає провокаторами.

проект с гандбольной разметкой

Не дарма в спортивних колах Миколаєва кажуть, що основна робота  Гінкула — це президент федерації гандболу області, а за сумісництвом начальник управління молоді та спорту ОДА.

Вже ні у кого не викличе здивування, що людина, яка знищила фрістайл в області може взятися і за знищення тенісу. В кінці зустрічі В.Гінкул нагадував вужа на сковорідці. Але від цього не стає легше. Єдина надія на правоохоронні органи. З огляду на те, що його подільник колишній директор МОК КДЮСШ  В.Титаренко вже потрапив на лаву підсудних, залишається надія. А поки такі люди як В.Гінкул керують обласним спортом, у спорту майбутнього немає .

депутати «зачинили» програму президента

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.