19.07.2021

Велике будівництво, велике крадівництво чи велике шахрайство?

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО, ВЕЛИКЕ КРАДІВНИЦТВО ЧИ ВЕЛИКЕ ШАХРАЙСТВО?

«Чим більше збрешеш, тим швидше тобі повірять» — схоже, що ці слова Адольфа Гітлера взяла на озброєння прес-служба облдержадміністрації разом з заступником голови ОДА О.Трайтлі.

15 липня на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації була розміщена наступна інформація: Олександр Трайтлі: Планується реконструкція другої частини МОК комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

Минулого року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» було реконструйовано один зал Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, який фактично займає половину самого комплексу. А наразі планується реконструкція другої частини об’єкту.

Про це під час онлайн-брифінгу розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі.

«Ми маємо амбітні плани та не зупиняємося на досягнутому. Цьогоріч планується реставрувати другу частину цього об’єкту», — зазначив Олександр Трайтлі.

У МОК комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі проєктом передбачено побудову 25-метрового басейну і прибудову ряду споруд з метою розширення можливостей комплексу.

За словами Олександра Трайтлі на сьогодні по цьому об’єкту вже виготовлено проєктно-кошторисну документацію.

«Для того, щоб приступити до виконання ремонтних робіт вже в цьому році, Миколаївська облдержадміністрація в дуже активному режимі шукає фінансовий ресурс», — зазначив заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі.

Буквально на наступний день в корпункт Миколаївській правди звернулася група обурених батьків учнів МОК КДЮСШ. Справа в тому, що так зване «Велике будівництво» в МОК КДЮСШ, завдяки скандалам стало відомо, ще з минулого року вже далеко за межами нашої області.

Переможна заява Трайтлі про реконструкцію залу в МОК КДЮСШ, виглядає просто блюзнірською. Якщо до «Великого будівництва» в залі тренувалися юні бадмінтоністи і тенісисти, то по завершенню реконструкції тенісистів в зал не пускають. У залі не нанесена тенісна розмітка, зате є гандбольна. хоча відділення гандболу в МОК КДЮСШ немає.

Допомогти тенісистам намагався радник голови облдержадміністрації Є.Степанюк, але і його обіцянки так і залишилися тільки благими намірами. У підсумку, в осінньо-зимовий період, батьки змушені оплачувати оренду в спортивних залах по всьому місту. Крім залу, за рахунок «президентських» коштів, були «успішно» обладнані кабінети для адмінперсоналу та сауна. До речі учні спортшколи нею не користуються.

Бачачи, що подібні маніпуляції з державними коштами можуть пройти безкарно, «апетит» головного ініціатора цієї махінації, начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації В.Гінкула, виріс в геометричній прогресії.

МОК КДЮСШ, на 2021 рік, знову внесена в програму «Велике будівництво», з астрономічною сумою виділених коштів — 164,5 млн гривень. Схоже, що всі інші спортивні об’єкти Миколаївщини знаходяться в ідеальному стані. У своїй заяві, від 15 липня, О.Трайтлі сказав, що «передбачено побудову 25-метрового басейну».

Але це відверта брехня. Чи то пам’ять підвела чиновника, чи то він просто не знає, що в МОК КДЮСШ існує 15-метровий басейн і мова йде всього лише про його збільшення на 10 метрів. Правда цифра 15 з гаком мільйонів гривень, за метр басейну. здатна увійти до книги рекордів Гіннеса. Не менш кумедними виглядають слова О.Трайтлі про «прибудову ряду споруд з метою розширення можливостей комплексу».

Ця заява Трайтлі, ще в травні нинішнього року, була дезавуйоване в.о. директора МОК КДЮСШ О.Білоусом на презентації своєї програми на конкурсі на посади керівніків спортивних закладів, що належать до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ. міст Міколаївської області. Білоус тоді відверто, з радістю розповів, що в рамках «Великого будівництва» заплановано будівництво п’ятиповерхового адміністративного корпусу з двома !!! саунами і буфетом !!! Напевно, плануючи три сауни в одній дитячій спортивній школі, чиновники розраховують потрапити в книгу рекордів України.

До речі, незадовго до повідомлення прес-служби ОДА, О.Трайтлі в приватних розмовах згадував можливість будівництва спортивного готеля в МОК КДЮСШ. Яким чином сауни, буфет і готель поліпшать можливості дітей займатися спортом, залишається тільки здогадуватися.

Схоже, що Миколаїв стоїть на порозі чергової грандіозної афери. Непрямим підтвердженням цього є те, що чиновники в своїй публічній заяві, уникають деталізації і конкретики в «Великому будівництві» в МОК КДЮСШ. Масштаб виділених багатомільйонних коштів, на пересічну ДЮСШ, дивує. Адже саме в цій школі, на Лазурній 18-в, за останні 5 років, з шести діючих відділень, три було закрито. І можливо не випадково В.Гінкул називає спорткомплекс МОК КДЮСШ — Арена ФОК Намив, смакуючи здійснення свого зловісного плану.

Можливо. що тільки розслідування Генеральної Прокуратури України дозволитнам знайти відповідь на питання, що перед нами: ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО, ВЕЛИКЕ КРАДІВНИЦТВО чи ВЕЛИКЕ ШАХРАЙСТВО ???

М.Гаранін

One Response to Велике будівництво, велике крадівництво чи велике шахрайство?

  1. добре, що Миколаїв такий багатий, що спроможний будувати олімпійські комплекси та космічних розмірів прапори, на які прийдуть радіти хворі, які не можуть отримати допомогу, та пенсіонери, які очікують виселення з житла за комунальні борги. Не помилилися ми на виборах: не слуги, а прямо ріідні батьки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.