08.09.2021

«Велике будівництво» виявилося великим шахрайством

Ще рік тому, наше видання звернуло увагу на прагнення, керівництва управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації, видати капітальний ремонт корпусу Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, який проводився за кошти обласного бюджету, за ремонт включений в програму «Велике будівництво» (Велике будівництво або велика брехня?)

Весь цей час чиновники намагалися надати легітимність своєї афері. Мало того, їх «апетит» ще більше зріс. І користуючись безкарністю, вони вирішили продовжити свої маніпуляції.

З їх слів, МОК КДЮСШ нібито знову включена в програму «Велике будівництво» на 2021 рік, з астрономічною сумою понад 164 млн гривень.(Велике будівництво, велике крадівництво чи велике шахрайство?). Бачачи аферу, яку намагаються здійснити чиновники, громадськість направила звернення до Президента України В.Зеленського і в Міністерство молоді та спорту (Миколаївці звернулися до Президента України)

Свої підписи під зверненням поставили близько тисячі мешканців громади Миколаївщини. Відповіді на звернення, які прийшли з Міністерства молоді і спорту і Миколаївській облдержадміністрації, можуть викликати шок. У листі міністерства чітко сказано. що Міністерству молоді і спорту не виділені кошти, на 2021 рік, для фінансування спортивних об’єктів за програмою «Велике будівництво».
Підписала документ заступник міністра Н.Уманець.

Але ще більш «цікавою» є відповідь, яку за дорученням Адміністрації Президента підготувала для заявників Миколаївська облдержадміністрація. У ній вже не згадується «Велике будівництво» і Програма Президента.

І оком не моргнувши, тепер це називають «Реконструкція Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи за адресою вулиця Лазурна 18-в. Коригування проекту.»

Таким чином міф, під назвою «Велике будівництво» на Лазурній, припинив своє існування. Лист облдержадміністрації підписав заступник голови І.Кузьмін.
А готував відповідь, автор і головна дійова особа афери з «Великим будівництвом», начальник управління молоді та спорту В.Гінкул.

Варто відзначити. що і проект реконструкції лише малою частиною відноситься до дитячої спортивної школи, яка служить лише прикриттям для нечистих на руку чиновників.

Останнім часом скандал за скандалом розбурхують миколаївський спорт.(16 років спортивною школою в Миколаєві керував аферист з фальшивим дипломом)

На жаль витоки всіх скандалів ведуть безпосередньо в управління молоді та спорту.
Складається враження, що основними принципами роботи, начальника управління В.Гінкула, стали афери, брехня і шахрайство. Результатом цього стало знищення окремих видів спорту та відсутність миколаївських спортсменів на Олімпійських іграх в Токіо. Не дарма кажуть: безкарність породжує беззаконня.

Прийшов час керівникам області вжити заходів організаційного характеру, що б витягнути миколаївський спорт з тієї прірви, в якій він знаходиться.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *