29.03.2019

Весь електротранспорт Миколаєва обладнано GPS пристроями

Миколаївська міська рада продовжує системну роботу щодо впровадження політики відкритого доступу до транспортних даних.

Позиція керівника міста Олександра Сєнкевича чітка — вся інформація про рух транспорту, маршрути, графік руху повинна бути оприлюднена, міститися у відкритому й безоплатному доступі для кожного городянина чи гостя Миколаєва.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Як повідомив директор комунального підприємства «Міський інформаційно-обчислювальний центр» Євгеній Богаченко, на сьогодні весь рухомий склад міського електротранспорту обладнаний GPS пристроями, а це більше ста трамваїв та тролейбусів. Будь-які розробники онлайн-сервісів для відслідковування руху транспорту можуть звернутися до міської ради та отримати доступ до цієї інформації.

—   Раніше у Миколаєва не було можливості надавати відкриті транспортні дані. Проте, ми активно працювали над системним впровадженням цього механізму. Відтепер сто відсотків рухомого складу «Миколаївелектротрансу» — у відкритому доступі, — підкреслив Євгеній Богаченко. – Продовжуємо роботу з налаштування системи диспетчеризації та узгодження обміну даними.  

На сьогодні миколаївці та гості міста можуть користуватися сервісами EasyWay та CityBus. Це зручно та суттєво заощадить час на дорогу: ви швидко знайдете потрібний  маршрут, дізнаєтеся про час прибуття необхідного транспортного засобу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *