11.09.2021

Взято під варту жителя Єланця, який підозрюється в шахрайстві на понад 1 млн грн

Обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 34-річному жителю смт Єланець, який підозрюється у вчиненні  кримінального правопорушення за ч.3 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно у великих розмірах).

За даними слідства, підозрюваний, маючи на меті незаконне збагачення, обрав в якості джерела отримання доходу діяльність, пов’язану із заволодінням шляхом обману та зловживання довірою сільськогосподарською продукцією фізичних осіб, які мали на меті отримати прибуток від заняття фермерським господарством на території Миколаївської області.

З цією метою він розробив план вчинення злочинів, який передбачав пошук фізичних осіб, які мали на меті отримати прибуток від заняття фермерським господарством,  пошук підприємств, для використання їхніх даних, з метою прикриття протиправної діяльності, розміщення оголошень про закупівлю зернових культур та соняшника, пошук нежитлових приміщень, для використання їх в якості складських приміщень.

Зловмисник, у період з червня 2016 року по липень 2017 року укладав усні договори купівлі-продажу сільськогосподарської продукції на умовах вивозу найнятим ним автотранспортом та розрахунку за придбаний товар упродовж 10 днів з дня отримання. Після чого розпоряджався продукцією на свій власний розсуд.

Сума збитків складає понад 1 млн грн.  Розслідування триває.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.