23.10.2020

Вибори. Чому Демченко

       Вже кілька місяців земляки-первомайці постійно задають одне й те ж питання — за кого голосувати? 

       Доки не було зареєстровано кандидатів на посаду Первомайського міського голови, як у мене, так і у моїх співрозмовників на це стандартне питання була стандартна відповідь — нема за кого.

       Тому що всі, хто до реєстрації були  відомі як потенційні кандидати, викликали хіба що нудоту і огиду.

       Це давно і добре відомі у Первомайську штатні злодії з числа місцевих керівників та депутатів. До того вже оскотинячених, що елементарне людське почуття сорому втратили. Роками крадуть у всіх на виду і не те що не червоніють — ще й розказують які вони класні.

       Тепер поряд із цими «старими рилами» появилися і настругані олігархатом «нові обличчя».

       Медведчуківський поносник.

       Вилупок Гройсмана.

       Мадама-грантоїдка від Пінчука.

       Окремо пан доктор невідомо для чого вирішив стетоскоп вигуляти …

       Ну і куди ж без «слуги-не-народу», як тепер заслужено називають «ЗЕлепухів». А первомайське «слуга-не-народу», як відомо, це сімейна справа Дирдіних. Франшиза. Бізнес. Нічого св’ятого — тільки гроші. Ти їх у двері — вони у вікно. Відщібнув бабки — маєш «кришу». Хто у Києві й Миколаєві при владі — при тому й Дирдіни в Первомайську. Тепер ще й місцевої влади забагли — дарма що «слуги» вже на весь світ зганьбилися.

       Єдиний кандидат, якого всерйоз можна вважати шансом для Первомайська — Демченко. І не тільки тому що всі остальні нікудишні, а тому також, що реально спроможний перекрити кисень корупції у місті.

       Свій, міський, корінний.

       Прозорий життєвий шлях. Кар‘єра в міліції від сержанта до генерала, і не за «конверти» кадровикам у Миколаїв та Київ, а як результат належної служби. Саджав бандитів, зможе розібратися і з дерибанщиками Первомайська та створити у місті сприятливу інвестиційну погоду для всіх чесних підприємців.

Голосуйте за Демченка. Номер 7 — щасливий ))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *