13.07.2019

Визначено переможця змагань з міні-футболу на Кубок Голови Національної поліції України

За першість боролись футболісти підрозділів поліції Запорізької, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської Херсонської та Черкаської областей. 

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковник поліції Сергій Кобець привітав переможців та вручив нагороди – кубки та почесні грамоти.

Так, перемогу у відбірковому етапі змагань з міні-футболу на Кубок Голови Національної поліції України здобула команда кіровоградських правоохоронців, друге та третє місце поділили між собою команди ГУНП Запорізької та Одеської областей. 

За результатами змагань кращим бомбардиром визнано Валерія Курбакова з Кіровоградщини, кращим гравцем – Антона Карпінця з поліції Запоріжжя, а кращим воротарем став поліцейський з Одещини Михайло Январьов. 

«Шановні учасники, боротьба дійсно була безкомпромісною, напруженою і чесною. Бажаю здобути належні нагороди у чемпіонаті на Кубок Голови НПУ. Ну, а тим, кому пощастило трішки менше, потрібно попрацювати над своїми помилками і наступного року виступити краще. Бажаю успіху!», — підсумував заступник начальника Миколаївського главку поліції Сергій Кобець. 

Кубок Голови Національної поліції України проводився з метою популяризації спорту серед працівників поліції та підтримання належної фізичної форми поліцейських. В подальшому команди-переможці візьмуть участь у фінальних змаганнях, які відбудуться наприкінці липня у м. Київ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *