19.11.2020

Визначено переможців обласного конкурсу вокально-хорових колективів імені Миколи Аркаса

Раз на три роки обласний конкурс хорових колективів імені Миколи Аркаса об’єднує навколо себе співочих і творчих людей з усієї Миколаївщини.

У цьогорічному конкурсі, який відбувся 7 листопада,  взяли участь понад 20 колективів з Миколаєва та різних куточків нашої області. Учасники змагалися за першість у трьох номінаціях – колективи навчальних закладів культури, аматорські колективи (без звання) та аматорські колективи, які мають звання «народний».

Конкурс пройшов у дистанційному режимі. І попри карантинні обмеження й усі перешкоди, творчі колективи ще раз довели, що хоровий спів – це перлина музичної культури нашого краю, душа співучого й талановитого народу. Журі було не просто оцінити відеоролики учасників, адже живі виступи на сцені мають свою емоційність, свій артистизм, контакт з глядачем. Тож переглянувши матеріал, наданий учасниками, журі визначилося з переможцями.

Народний хор «Зоряниця» ММПК «Молодіжний» взяли Гран-прі у  номінації аматорських колективів, які мають звання «народний».

Народний хоровий колектив «Червоняночка» Матвіївського будинку культури також опанували новий для них спосіб участі у конкурсі та посіли II місце.

А народний хор «Візерунок» Тернівського будинку культури відзначились в цей раз ІІІ місцем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *