14.07.2021

Виконком затвердив тарифи на платні послуги для лікарні

У Миколаєві встановили тарифи на платні медичні послуги, що надаються трьома лікувальними установами — Міський лікарнею швидкої медичної допомоги, а також міських лікарнях № 3 і № 5 (розташована в Корабельному районі).

Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконкому міськради в середу, 14 липня.

«Відділом цін і цінової політики управління з розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради, відповідно до повноважень, проведена перевірка всіх наданих розрахунків вартості платних послуг, які планується надавати в даних закладах. Порушень не виявлено. Надані розрахунки відповідають вимогам чинного законодавства. Прошу підтримати », — сказала начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

Мер Олександр Сєнкевич нагадав, що всі лікарні міста зараз мають статус КНП — комунальних некомерційних підприємств, і тарифи, за якими в цих установах надаються платні послуги, розраховуються відповідно до тарифних сіток Національної служби здоров’я України.

Тарифи за кожною установою були внесені до порядку денного у вигляді окремих проектів рішень. Перед голосуванням всі вони були об’єднані в пакет і виставлені на голосування «скопом». «За» проголосували всі 14 членів виконкому, які брали участь в засіданні.

Джерелло: КорабеловІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *