25.08.2021

Виконком провалив голосування за схеми розміщення реклами в Інгульському районі

Члени виконавчого комітету Миколаївської міської ради не прийняли схеми розміщення реклами по Херсонському шосе і вулиці Космонавтів.

Про це стало відомо в ході засідання сьогодні, 25 серпня.

Голова ради в сфері зовнішньої реклами Миколаєва, Володимир Миронов, повідомив, що було проведено нараду з операторами рекламних систем, на якому дійшли висновку, що запропоновані схеми потребують доопрацювання, тому що не враховано розміщення існуючих рекламних засобів, не використовувалися норми розміщення згідно Закону України « про рекламу ». За його словами, оператори зовнішньої реклами готові піти на модернізацію і зменшення рекламних конструкцій та їх формату.

Не уточнено розміщення існуючих рекламних засобів, не використовувалися норми розміщення Закону України «Про рекламу». Оператори зовнішньої реклами міста готові піти на модернізацію, зменшення формату рекламних конструкцій з 3х6 на 3х4, — підсумував Володимир Миронов.

У свою чергу, головний архітектор Миколаєва Андрій Цимбал заявив, що оператори зовнішньої реклами в своїх листах до Департаменту архітектури не вказували на порушення норм закону. Також він повідомив, що на сьогоднішній день по Херсонському шосе розміщено 96 конструкцій, з них 88 — борди розміром 3х6. Після затвердження комплексної схеми залишиться 62 конструкції, з них 37 — борди 3х6, які будуть розміщені за вулицею Новозаводський на в’їзді в місто, 18 сітілайтів і 7 беклайт (конструкція 4х3).

Що стосується вулиці Космонавтів, то зараз там встановлено 141 конструкція і 96 з них — борди 3х6. Після затвердження семи пропонується залишити 73 конструкції, 59 з них сітілайти, 14 беклайти.

Андрій Цимбал додав, що на надання місць для розміщення реклами місто за останні роки заробив близько 4 мільйонів гривень, у 2020 році через епідемію коронавируса надходження скоротилися.

Член виконкому, Андрій Стахурський запропонував перенести узгодження цих питань, щоб розглянути і вивчити їх разом з представниками рекламного бізнесу, чиновниками і іншими фахівцями. Але пропозиція Стахурського іншими членами виконкому підтримано не було. Тоді мер Олександр Сенкевич запропонував узгодити питання в тій редакції, в якій їх винесли на розгляд виконкому, однак достатньої кількості голосів також не знайшлося.

Тому мер запропонував 7 вересня зібратися з операторами рекламних систем, членами виконкому та чиновниками, щоб детально обговорити запропоновані схеми і вислухати всі пропозиції рекламників.

Джерело: Шиповник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.