18.09.2019

Вилив в лице чай, розбив авто — у Миколаєві судили дебошира

Обрано запобіжний захід чоловіку, який під час затримання розбив головою скло дверцят у поліцейській машині.

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Скрипченко обрано запобіжний захід 33-річному раніше судимому місцевому мешканцю, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.296 КК України (хуліганство).

Про це інформує прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Відповідно до матеріалів клопотання, 28.05.2019 року, підозрюваний перебуваючи в магазині по вул.Привільна у м.Миколаєві, після словесного конфлікту з продавцями почав голосно нецензурно висловлюватись, одночасно хапав з вітрин товар та кидав його в сторону останніх.

Окрім цього, він схопив з вітрини стакан із гарячим чаєм та вилив вміст стакану в обличчя чоловіку, який перебував в магазині.

Під час затримання співробітниками поліції, підозрюваний наніс удар головою у скло дверцят патрульної машини та розбив його.

Прокурор клопотання підтримав, у якості ризиків зазначив можливість підозрюваного переховуватись від слідства, знищити або спотворити речі та документи, що мають значення у провадженні, впливати на свідків, вчинити аналогічне кримінальне правопорушення.

Підозрюваний просив обрати щодо нього запобіжний захід не пов’язаний з триманням під вартою.

Захисник заперечила проти задоволення клопотання, оскільки на її думку прокурор не зміг довести наявність ризиків та обґрунтованість підозри.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя ухвалила обрати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного засобу контролю.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *