16.09.2021

Винуватцю смертельної ДТП у Миколаєві суд змінив запобіжний захід

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Скрипченко розглянуто клопотання про зміну раніше обраного запобіжного заходу 38-річному місцевому мешканцю, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 287 КК України (допуск до керування транспортним засобом особи, яка перебуває в стані алкогольного сп’яніння та не має права на керування транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілому).

Нагадаємо, відповідно до матеріалів справи, 05.12.2020 року, близько 21.30 год, підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння знаходився поблизу одного з ресторанів по вул.Пушкінська у м.Миколаєва. Знаючі, що його знайомий громадянин А., з яким вони разом відпочивали, не має права керування транспортним засобом та перебуває у стані алкогольного сп’яніння він допустив його керування автомобілем «Toyota Land Cruiser 200».

В подальшому, на перехресті пр.Богоявленського та вул.Південна у м.Миколаєві сталася дорожньо-транспортна пригода за участі зазначеного автомобіля «Toyota Land Cruiser 200» та «ВАЗ 2105», внаслідок якої водій автомобіля «ВАЗ» загинув.

Прокурор просив змінити раніше обраний запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою, з огляду на те, що підозрюваний порушив покладені на нього обов’язки.

Підозрюваний та його захисник заперечували проти цього.

У ході розгляду клопотання було допитано кількох свідків, які повідомили, що бачили підозрюваного поблизу будинку. Нагадаємо, що останньому, відповідно до ухвали слідчого судді, зокрема, заборонено залишати місце проживання.

Також судом допитано ще одного свідка, який повідомив, що підозрюваний у ході телефонної розмови, на думку свідка, погрожував йому.

За результатами розгляду, слідчий суддя ухвалила змінити раніше обраний запобіжний захід у виді домашнього арешту на тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 450 тисяч гривень.

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *