03.02.2020

Вихованці миколаївської театральної студії «Дзеркало» вибороли гран-прі Всеукраїнського мистецького фестивалю ArtRavе

У січні старша група театральної студії «Дзеркало» (керівник Домогацька Людмила Зосимівна) з успіхом виступила у Львові на Всеукраїнському мистецькому фестивалі ArtRavе.

Миколаївці представили яскраву історичну виставу «Бояриня» за п’єсою Л. Українки. Зазначимо, що п’єса дуже складна, і до постанови її не наважуються брати навіть професійні театри.

Але наші «Дзеркалята» зачарували своєю майстерністю і щирістю не тільки глядачів, але й журі, виборовши найвищу нагороду – гран-прі.

До складу групи увійшли учні  «Академії дитячої творчості» Пашкова В., Смердова Т., Штрахова П., Холод Е., Говоров В., Загребельна М., Мельчуцька О., випускник школи Самоброд Д., та студенти Миколаївського муніципального академічного коледжу Нікіфоров Г. і Міхнєвіч П.

Окрім іменних дипломів І ступеня та медалів для кожного учасника вистави, диплому «Гран-прі» для коллектива та подяки керівнику за розвиток національної культури, театральна студія «Дзеркало» отримала сертифікат на безкоштовну участь у міжнародному фестивалі в дитячому таборі «Green Park» (м. Сергіївка) на 8 днів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.