03.09.2021

Включення в межі сел на Кінбурні природоохоронних земель може призвести до проблем

Заступник глави Національного екологічного центру Олег Деркач заявив, що включення в межі сел на Кінбурні природоохоронних земель може призвести до проблем.

Керівник Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» Ігор Деркач нагадав, що подібна ситуація відбувалася з Коблевською сільрадою, так як тоді включили частину земель парку «Тилігульський» і туди увійшли заболочені землі і озера.

На його думку, такий досвід негативний, так як адміністрація регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» підготувала проект землеустрою з організацією території і встановлення меж, але без сільради не може впровадити жодного проекту.

— Хоча їм (ред. Коблевська сільська рада) давали їх за умови, що вони беруть до складу села землі природоохоронного призначення, тобто землі парку. У генеральному плані окреслен наш кордон, але це не заважає їм приймати якісь рішення. У тому числі створення вейк-парку стало можливим завдяки «половинчастим» рішенням Коблевської сільської ради, — зазначив Деркач.

Також Ігор Деркач додав, що в Очаківської ОТГ робиться чергова спроба розширення населених пунктів вже за рахунок природоохоронних земель, а це неприпустимо, тому що села Покровської сільської ради мають значні площі.

Джерело: 0512

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.