04.09.2021

Вода в Миколаєві відповідає нормам, — Держпродспоживслужба

У зв’язку з надходженням скарг населення на якість питної води, що подається населенню м. Миколаєва через розвідну мережу МКП « Миколаїводоканал» були проведені відповідні перевірки. Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в  Миколаївський області проведено збір інформації щодо якості води в мережах водогону міста Миколаєва шляхом відбору проб питної води для лабораторних досліджень.

Відібрано 11 проб води. Усі зразки відповідають вимогам Державних санітарних норм та правил № 2.2.4- 171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по бактеріологічним та санітарно-хімічним показникам.

Крім того в ході проведення збору інформації встановлено, що  виробничою лабораторією МКП «Миколаїводоканал» посилено щоденний нагляд за якістю води. За серпень поточного року проведено дослідження 166 проб води. Дванадцять проб не відповідали вимогам по бактеріологічним показникам. За інформацією МКП «Миколаївводоканал» погіршення якості питної води пов’язано з цвітіння води джерела водопостачання в місті забору води – річки Дніпро.

МКП «Миколаївводоканал» прийнято відповідні заходи. Показники води на даний час є безпечними та утримуються у межах норми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.