31.05.2020

Водії заблокували КПП на кордоні з Угорщиною

Дії водіїв носять провокаційний характер. Вони намагаються чинити тиск на контрольні служби, стверджують прикордонники.

На державному кордоні України з Угорщиною заблокована робота пункту пропуску Тиса. Про це повідомляє Держприкордонслужба в неділю, 31 травня.

«У зв’язку з діями окремих осіб, які направляються на в’їзд в Україну і не пройшли відповідні види контролю, поки призупинено здійснення пропускних операцій в пункті пропуску Тиса на кордоні з Угорщиною», — йдеться в повідомленні.

В прикордонного відомства зазначили, що з ранку «водії транспортних засобів унеможливили в’їзд і виїзд автомобілів через пункт пропуску».

«Їх дії часом носять провокаційний характер, адже вони намагаються чинити тиск на контрольні служби… Для недопущення провокацій і порушення режиму в пункті пропуску залучені додаткові сили», — додали в Держприкордонслужбі.

Прикордонники радять враховувати цю ситуацію при плануванні подорожі через кордон і, за можливістю, утриматися від поїздки або використовувати інші пункти пропуску.

У свою чергу видання Mukachevo.net уточнює, що пункт пропуску Тиса перекритий в обох напрямках водіями мікроавтобусів. Вони перевозять крім особистих речей громадян ще й посилки на замовлення.

«Деякі з них відмовляються письмово декларувати переміщувані товари та подавати документи для митного контролю. Складено кілька карток відмов. Це робить неможливим перетин кордону на законних підставах», — пише видання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *