09.09.2021

Волонтерки з Миколаєва відзначили сьому річницю заснування групи

На території частини миколаївської бригади морської авіації волонтери «Жіночого батальйону «Кікімора» восьмого вересня передали маскувальні сітки військовим. Так відзначили сьому річницю створення волонтерської групи.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Валентина Гурова.

Розміри маскувальних сіток ‒ шість на дев’ять метрів. Таких передали три. Працювали над ними два місяці.

«Ми будемо їх використовувати при виїзді на полігони та на поля, щоб захистити нашу техніку від ворожої розвідки. Ця сітка буде використовуватись для мобільної техніки, яка є пунктом управління безпілотним літальним апаратом. Вона буде використовуватись саме для прикриття цієї техніки», ‒ розповів військовослужбовець Святослав Коновалов.

Така допомога волонтерів, за словами Святослава Коновалова, є дуже доречною.

«Дуже важко налаштувати роботу, щоб плести сітки, тому що є інші нагальні потреби, питання, котрі потрібно вирішувати. Тому самим та оборонному комплексу з цим важкувато. Волонтерська допомога завжди доречна. Без неї б не було армії, взагалі не було б нашої країни. Якщо ви пам’ятаєте, що було на початку (2014 року ‒ ред.), то волонтери дуже рятували нас всіх», ‒ сказав Святослав Коновалов.

Від першого дня створення групи плете сітки для військових Наталя Шведова. Жінка говорить, що у такий спосіб допомагає армії та країні.

«На початок війни було видно, що потрібна допомога. Я відчувала, що якось треба допомагати, така потреба. Будемо плести доки треба, доки треба допомога, і до перемоги», ‒ сказала Наталя Шведова.

За словами голови волонтерської групи «Жіночий батальйон «Кікімора» Світлани Таранової, точну кількість сплетених маскувальних сіток досі не рахували. Це зроблять після перемоги України у війні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.