11.09.2021

Вперше у Миколаєві на базі бібліотеки відкрили музей історії рідного краю

Він розташований в одному з приміщень бібліотеки №18, що у Корабельному районі.

За словами головної бібліотекарки Ольги Ясько, краєзнавча робота у бібліотеці ведеться протягом 40 років, активізували пошуки з 1991 року.

«В античних істориків описи є нашої місцевості. Ось громада взялась, щоб довести, що в нас зовсім не дике поле, що тут завжди жили люди, що дуже благодатні краї були», ‒ розповіла Ольга Ясько.

У музеї планують організовувати різні за тематикою виставки.

«Експонатів дуже багато саме завдяки нашим читачам, активним громадянам Корабельного району, всім краєзнавцям, все збиралось на їхній ініціативі. І це багаторічна робота, більш як десять років», ‒ розповіла завідувачка бібліотеки Лілія Полковниченко.

«Музей створений народною душею, силами народними. Мені доводилось бачити дітей, які допомагають створювати такі музеї, вони знають свій родовід до такого коліна, що багато дорослих людей цього не знають», ‒ розповіла директорка Центральної міської бібліотеки імені Марка Кропивницького Інга Хоржевська.

За словами завідувачки бібліотеки Лілія Полковниченко, охочі можуть відвідувати музей безкоштовно, втім згодом з’являться і платні послуги.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *