15.02.2019

Вперше у Первомайську діти в прийомній сім`ї змінили свої попередні прізвища

53-2

Значна подія, склалася вперше у Первомайську! В січні 2019 р. дві рідні сестрички 15.12.2002 р.н. та 17.04.2004 р.н. з прийомної сім’ї Гориславець Людмили Іванівни змінили свої попередні прізвища, на прізвище прийомної мами – «Гориславець».

Це рішення викликане вдячністю жінці, з якою дівчатка проживають майже 10 років, жінці, яка стала їм матір’ю. Управління у справах дітей Первомайської міської ради підтримує таке рішення дівчат та висловлює слова вдячності Людмилі Іванівні.

Управління у справах дітей Первомайської міської ради нагадує:

Особливістю прийомної сім’ї як альтернативної форми сімейного влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування, є те, що: за дитиною, яка виховується в прийомній сім’ї залишаються всі пільги, передбачені законодавством; кандидати в прийомні батьки обов’язково проходять спеціальний курс підготовки; прийомні батьки у вирішенні проблем прийомної дитини співпрацюють із соціальним працівником, який здійснює соціальний супровід прийомної сім’ї; утримання прийомної дитини в сім’ї фінансується державою.

Метою створення прийомних сімей є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні діти влаштовуються в сім’ю до досягнення вісімнадцятирічного віку або до закінчення навчання у професійно-технічних чи вищих навчальних закладах, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку (ст. 2563 СК).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *