25.08.2021

Встановлені на березі Тилігульського лиману водні атракціони знесуть

У Коблевській ОТГ, на березі Тилігульського лиману демонтують встановлені кіоски, що працюють без дозвільних документів.

За словами начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Коблевської сільради Олега Ангелова, кайти, квадроцикли, кафе, які знаходяться на косі, працюють без угод від Коблевської сільради.

«Керівнику РЛП« Тилігульський »випишемо протокол за порушення. Справа в тому, що всі МАФи незаконно розміщені на березі лиману Тилігульський. Ми виїжджали на місце, зафіксували порушення і склали протокол. Найближчим часом вони всі підуть під знесення. Я не знаю, хто кому платить, але гроші в місцевий бюджет не надходять », — повідомив Олег Ангелов.

Перш, ніж розміщувати на території кайти або квадроцикли, необхідно погоджувати з місцевим населенням, розповідає Олег Ангелов.

«Я підозрюю, що представники парку хочуть встановити межі, потім роздати ділянки приватним підприємцям, так як у них фінансування немає. Я вважаю, що люди, які там живуть, повинні мати право голосу, чи ставити кайти або що-небудь ще. Вже був скандал, що людям ніде купатися, тому потрібно вирішувати питання з місцевими жителями і Коблевська сільською радою. Ландшафтний парк потрібно зберегти в такому форматі, в якому є », — вважає він.

Джерело: О Коблево

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.