17.09.2021

Вступна кампанія до закладів професійно-технічної освіти Миколаївщини триватиме до 1 жовтня

Вступна кампанія до закладів професійної та професійно-технічної освіти на Миколаївщині триватиме до першого жовтня 2021 року.

Про це в ефірі програми «Сьогодні.Головне» розказала заступниця директора департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Людмила Комісарова.

«Є таке поняття як регіональне замовлення: відповідно до запитів роботодавців ми готуємо кадри для свого регіону. Якщо два роки поспіль у нас регіональне замовлення виконувалось на 82 відсотки, то в 2021 році вже виконано на 84 відсотки. Але вступна кампанія ще продовжується до 1-го жовтня 2021 року, то я думаю, в цьому році відсоток вступників ще збільшиться», – розказала Людмила Комісарова.

За словами Людмили Комісарової, якщо у 2020 році загальний контингент набору становив 4050 осіб, а станом на 16.09.2021 уже подали документи 4119 учнів.

«Професійно-технічна освіта виконує соціальну функцію: уже вступили до навчальних закладів Миколаївщини 500 дітей-сиріт», – розказала Людмила Комісарова.

За словами Людмили Комісарової, опитування випускників і майбутніх вступників у проєкті «EU4Skills» показало, що найбільш популярна професія – це водій автотранспортних засобів.

«Окрім того, навчальні заклади найбільше випускають кухарів, це потреби роботодавців і потреби самих дітей. Працюємо над тим, щоб наші навчальні заклади більш адаптивно реагували на потреби роботодавців і на ринок праці»,– розказала Людмила Комісарова.

У 2020 році договорів про проходження виробничої практики та виробничого навчання було 1000-1200, у 2021 році договорів на проходження практики уже понад 1400.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *