15.07.2021

Вступна кампанія: можна подати до 5 заяв на навчання на бюджеті

Під час цьогорічної вступної кампанії абітурієнти мають можливість подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення.

Відповідна норма стосується абітурієнтів, які вступають на навчання за програмами молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на основі освіти здобутої після 11 класу.

При цьому вступник має право подавати заяви на будь-які бюджетні спеціальності у будь-якомі закладі вищої освіти.

Водночас максимальна кількість заяв, яку може подати вступник на контрактну форму навчання дорівнює 30 заявам.

Усі заяви абітурієнтів про вступ до закладів вищої освіти мають подаватись в електронній формі (окрім окремих випадків).

Кожній заяві на місця державного та регіонального замовлення вступник має надати пріоритетність.

Важливо! Зазначений вступником пріоритет заяви не може бути змінений. Можна лише скасувати заяву з пріоритетністю. У такому разі вступник зможе знову подати заяву з цією ж пріоритетністю, якщо вона ще не була прийнята приймальною комісією. У разі прийняття заяви приймальною комісією замість скасованої заяви подати нову неможливо.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на кожній конкурсній пропозиції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *