07.09.2021

Вчителька з Миколаєва увійшла в ТОП-50 кращих викладачів фізкультури в Україні

Учителька фізичної культури Юлія Саламанюк увійшла до ТОП 50 кращих учителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine JuniorZ та IOSJ Ukraine.

Юлія Саламанюк закінчила Миколаївський національний університет імені В.Сухомлинського. З 2018 року вона працює у Миколаївській загальноосвітній школі № 26, викладає предмет «Фізичне виховання» в учнів з першого до одинадцятого класу.

«Подала свою заявку на конкурс наприкінці червня 2021 року і уже на початку вересня мені повідомили, що потрапила до ТОП-50. З понад 120 заявок відібрали 50 вчителів, серед яких моя єдина з Миколаєва», – розказала Юлія Саламанюк.

За словами Юлії Саламанюк, однією з форм її роботи є мотивація учнів до навчання.

«Це основний принцип моєї роботи. Якщо це молодші школярі, то частіше використовую ігрові методи навчання. На уроках у старших класах – розвиток уяви, інтересу, формую у них ціннісне ставлення до занять фізичними вправами, але без примусу«, – розказала Юлія Саламанюк.

Зі слів Юлії Саламанюк, найважливіша складова успішного уроку – це бажання учня розвивати свої здібності та підвищувати рухову активність у шкільний та позаурочний час. Для виконання цих аспектів, завдання вчителя змотивувати та «прищепити» бажання займатись фізичною культурою.

«У формуванні мотивації школярів до фізичного вдосконалення визначальне місце посідає вчитель з фізичної культури. Багатство його особистості, професійної культури і педагогічної майстерності повинно забезпечувати такі прийоми й способи педагогічного впливу, які збагачують емоційний досвід молодої людини», – розказала Юлія Саламанюк.

Станом на 7-ме вересня, Юлія Саламанюк працює над підготовкою до другого етапу конкурсу, який відбудеться у Києві.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *