07.07.2021

Відбувся фінал найбільшого стрітбольного турніру в Миколаївській області

4 липня 2021 року на баскетбольному майданчику Миколаївського Яхт-клуба (вул.Спортивна,1) відбувся фінал найбільшого стрітбольного турніру в Миколаївській області «Mykolaiv Streetball Festivall», загалом участь взяли 28 різних команд (146 не професійних баскетболістів).

До фіналу дійшли лише 8 найкращих команд, які отримали призи від партнерів та спонсорів, а також кожен учасник фіналу отримав брендову баскетбольну форму Миколаївської області. Призовий фонд фінального етапу складає 20000 грн, які були розподілені серед призерів.

Чемпіонами стала команда «Дрова», яка отримала головний приз перехідний кубок. Срібло завоювала команда «Golden Lions», а бронзу команда «Стройка».

Змагання відбулося в рамках проєкта «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» за підтримки бізнес-платформи «МрійДій», Уряду Швеції и Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».