09.09.2021

Відбулось відкриття ХIІ обласної Спартакіади серед осіб з інвалідністю

Сьогодні, 9 вересня, в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Дельфін» відбулось відкриття ХIІ обласної Спартакіади серед осіб з інвалідністю.

Цього року надійшло понад 20 заявок на участь у Спартакіаді від команд з усіх районів області, а також представників фізичного оздоровчого клубу «Вікторія», УТОСу та УТОГу. В цілому у заході візьмуть участь 80 учасників.

На початку заходу заступниця директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Наталія Калінська привітала спортсменів, побажала їм успіху й перемог.

Також команді від Миколаївської обласної організації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», яка стала переможцем Всеукраїнської Спартакіади серед осіб з інвалідністю, Наталія Калінська вручила грамоту за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністю та високий рівень спортивної підготовки.

Протягом двох днів учасники змагатимуться у таких видах спорту: дартс, городки, кеглі, баскетбол (закидання м’яча у баскетбольне кільце). А також матимуть змогу ознайомитись з непопулярними видами спортивних ігор, а саме: боча, корн хол, еластік.

За результатами змагань переможці отримають кубки, медалі, дипломи.

Зазначимо, що організаторами заходу стали департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, «Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», управління молоді та спорту облдержадміністрації, Миколаївський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *