02.07.2020

Відбулось судове засідання з розгляду позову про захист честі, гідності та ділової репутації до місцевого громадського активіста

У Центральному районному суді м.Миколаєва під головуванням судді Олександра Чулупа відбулось засідання з розгляду цивільного позову про захист честі, гідності та ділової репутації до одного з громадських активістів та місцевого Інтернет-ЗМІ.

Про засідання інформує прес-служба Центрального районного суду Миколаєва.

У судовому засіданні представник позивачів оголосив цивільний позов, відповідно до якого громадський активіст у жовтні та листопаді 2019 року розмістив на своїй сторінці у мережі «Facebook» дві публікації, де, на думку позивачів, які на той момент були співробітниками УСБ України в Миколаївській області, обвинувачував їх у вчиненні корупційних дій, вимаганні, розкраданні майна, вказуючи їх імена, посади та опублікувавши фотографії. Одну з публікацій розмістило на своїх шпальтах місцеве Інтернет-ЗМІ.

Позивачі просили суд визнати зазначену інформацію недостовірною та зобов’язати громадського активіста та Інтернет-ЗМІ опублікувати спростування.

В обґрунтування зазначалось, зокрема, що позивачі не притягувались до кримінальної відповідальності, а за результатами службової перевірки викладена інформація не знайшла підтвердження.

Представник громадського активіста зазначав, що його клієнт не використовував конкретні формулювання, які б могли свідчити про обвинувачення у вчиненні кримінальних правопорушень, він оперував публіцистичними термінами та висловлював власні оціночні судження.

Представник іншого відповідача заперечив проти задоволення позовних вимог.

Наразі через брак процесуального часу у засіданні оголошено перерву.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *