18.03.2020

Відсьогодні громадський транспорт Миколаєва має перевозити не більше 10 пасажирів у одному транспортному засобі. Міський голова підписав розпорядження

17 березня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підписав розпорядження №66-р з метою запобігання поширенню на території м. Миколаєва гострої респіраторної хвороби COVID-19, відповідно до п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Розпорядженням регулюється рух громадського транспорту на території міста. Керівникам КП ММР «Миколаївелектротранс» (В.Євтушенку), КП ММР «Миколаївпастранс» (О.Ушакову), керівникам приватних підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення на підставі договорів, укладених з виконавчим комітетом Миколаївської міської ради, доручається дотримуватись з 18 березня 2020 року (з 12:00) до 3 квітня 2020 року заборони щодо:
— перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
— перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.
З метою недопущення можливих правопорушень, які можуть виникнути в зв’язку з вищезазначеними обмеженнями, керівництвом виконкому направлено листа до управління патрульної поліції в Миколаївській області щодо вжиття необхідних профілактичних та превентивних заходів, а у випадку виникнення конфліктних ситуацій – щодо забезпечення охорони громадського порядку.
Шановні громадяни! Прохання з розумінням ставитися до вимушених обмежень, дотримуватись правил безпеки та бути взаємоввічливими.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *