05.01.2022

Від наперстка до кийка — методи роботи миколаївських чиновників

Деякі миколаївські гумористи кажуть, що нашу область програли в карти. Але недаремно кажуть, що в кожному жарті є частка правди.
На жаль, дії нинішньої влади служать підтвердженням цих слів.

Скандал, навколо призначення виконувача обов’язків головного лікаря обласної інфекційної лікарні, з комедії плавно переходить у трагедію, яка, швидше за все, закінчиться кількома кримінальними справами.

Після того. як стало відомо, що призначення на посаду виконувача обов’язків директора КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» Ярослави Студзинської, вчинено з порушенням чинного законодавства, рейдери перейшли до радикальних методів.

(У Миколаєві, чиновники, грають у наперстки)

Зранку, 5 січня, на територію лікарні прийшла Я.Студзинська, у супроводі «титушок», озброєних ломом і кийками, під охороною кількох поліцейських.
Вони намагалися зламати двері та проникнути у службові приміщення. Після приїзду ще одного наряду поліції, ситуація дещо стабілізувалася.

Співробітники лікарні, які зібралися в адміністративному корпусі, скандують «Геть». Прямий ефір у Facebook вела екс-директор установи Світлана Федорова.

Світлана Федорова також заявила про спробу блокувати рахунки лікарні. За її словами, сьогодні працівникам установи мають виплатити аванс.

Далі буде…

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.