25.08.2021

Віктор Макушин отримав відзнаку «Зірка культури міста Миколаїв»

За непересічний талант, вагомий внесок у формування унікального обличчя Миколаєва митця Віктора Макушина нагороджено відзнакою “Зірка культури міста Миколаїв”. Почесну нагороду відомому скульптору, графіку, живописцю та музиканту вручив міський голова Олександр Сєнкевич. 

Віктор Макушин — учасник обласних та всеукраїнських мистецьких виставок, автор багатьох пам’ятників, монументально-декоративних композицій і меморіальних дощок в місті Миколаєві та області. Талановита людина — талановита в усьому. Віктор Юрійович — флейтист камерного оркестру старовинної і сучасної музики «ARS NOVA» Миколаївської обласної філармонії. Укладач навчального посібника «Рисунок у просторі і часі”.

Церемонія нагородження відбулася 24 серпня біля Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій. До слова, саме тут розташована одна з відомих монументальних композицій майстра — миколаївська “Наречена”.

Олександр Сєнкевич привітав митця з відзнакою, що була започаткована чотири роки тому для вшанування щиро відданих своїй справі людей.

  • Безперечно, до таких людей належить і Віктор Макушин. До речі, поруч ми бачимо композицію “Наречена” його авторства. Ця дівчина з 2010 року “чекає” свого судженого. Разом з начальником управління культури Юрієм Любаровим ми вирішили запропонувати митцю виготовити цього хлопця, що запізнюється вже на 11 років. Нареченого, який нібито поспішає до коханої, можна розмістити на протилежному боці вулиці Лягіна, — розповів міський голова.

Скульптору ідея сподобалась, тож цілком можливо, що в Миколаєві незабаром з’явиться новий артоб’єкт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.