15.07.2021

В дитячому містечку «Казка» у Миколаєві з’явилися нові атракціони (ФОТО)

Миколаївське дитяче містечко «Казка» хоч, на жаль, і закрите на ремонт, але цікаві городяни можуть без перешкод поглянути на хід проведених робіт.

Так, територія улюбленого місця городян поступово обновляється. Крім облаштування пішохідних доріжок в «Казці» також встановили цілий ряд нових атракціонів.

Про це повідомляє кореспондент СВІДОК.info.

На горизонті можна побачити новеньке колесо огляду, правда без кабінок. Також з’явився новий будиночок для розваги дітлахів на кілька поверхів, мотузковий парк, вишка вільного падіння і багато іншого.

На території містечка тривають роботи з мощення та благоустрою, підкреслила в коментарі нашому виданню директор містечка Наталія Федец.

«На території ще проводять роботи з прокладання кабелів, водопроводу. Що стосується установки атракціонів, то вони вже завершуються. Не варто забувати, що свою лепту в хід робіт внесла і погода. Думаю, ми в липні повинні відкритися. Триває робота з підготовки документів для атракціонів, з метою подальшої безпеки відвідувачів. Це ключовий момент перед відкриттям », — сказала вона.

Нагадаємо, що раніше ФОП «Скрипін О.О.» став переможцем конкурсного відбору на ведення підприємницької діяльності в містечку і почав облаштування зони розваг.

Як раніше пояснив Олександр Скрипін, головна концепція перетворення містечка — зменшення кількості застарілих атракціонів і акцент на встановлення сучасних атракціонів, а також збільшення площі під зелені насадження, газони і створення в «Казці» повноцінного дендропарку.

Відзначимо, що містечко залишиться у вільному доступі для городян і їх діточок — незабаром гості містечка будуть приємно здивовані зміною в кращий бік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.