15.11.2019

В Заводському районі провели рейд проти стихійної торгівлі

14 листопада з метою недопущення стихійної торгівліпрацівники відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Заводського району провели черговий рейд по вул. Шосейній.

Трьох громадян, які здійснювали торгівлю за вищевказаною адресою, попередили про недопущення торгівлі у невідведеному для цього місці, після чого вони припинили свої протиправні дії.

Крім того, 15 листопада проведено черговий рейд по вул. Крилова. На 5-х суб’єктів господарювання складено адміністративні протоколи за статтею 152 КУпАП (“Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів”). Матеріали направлені на розгляд адміністративних комісій за місцем проживання правопорушників.

Шістьох громадян, які здійснювали торгівлю за вищевказаними адресами, попередили про недопущення торгівлі у невідведеному для цього місці, після чого вони припинили свої протиправні дії.

З підприємцями провели бесіду щодо дотримання санітарних норм при здійсненні торговельної діяльності, а саме своєчасного прибирання прилеглої території.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *