21.09.2019

В Заводському районі стало ще однією зеленою зоною більше

Вчора у Заводському районі міста урочисто відкрили оновлену зелену зону, що на розі вулиці Пограничної і Малої Морської.

Таким чином адміністрація району відзначає 230 річницю Миколаєва.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Ця зелена зона протягом тривалого часу була захаращеною і не користувалася популярністю у мешканців мікрорайону. Адміністрація Заводського району звернула увагу на неї і вирішила привести до ладу, стала ініціатором та замовником робіт.

— Багато хто із жителів району навіть не знав, що поруч є фонтан. Але територія була в настільки занедбаному стані, що у фонтані оселилися безхатьки. Ми вирішили, що тут має бути лад. Тим більше тому, що це місце має для нашого району важливе історичне значення. У першій половині позаминулого століття тут стояла одна із  найбільш оригінальних церков міста – Богородична Церква Всіх Скорботних Радощів. Вона ж, до речі, дала назву двом прилеглим вулицям – Богородичній і Радісній, — розповів голова Заводської районної адміністрації Віктор Дмитрук.

На честь тієї церкви на оновленій зеленій зоні було встановлено пам’ятний камінь. Його освятив отець Геннадій.

 

Відновлення зеленої зони коштувало 1 мільйон 800 тисяч гривень. Мер міста Олександр Сєнкевич наголосив, що це не робота однієї адміністрації або підрядної організації. Такі затишні і комфортні куточки з’являються в місті тому, що громада платить податки.

—  Миколаїв – місто не Сєнкевича, не окремих чиновників або депутатів. Це наше з вами місто. І тим, що ми останніми роками його оновлюємо і прикрашаємо, ми завдячуємо всім вам, миколаївцям. Ще я хотів би відзначити депутата В’ячеслава Карцева, який був наполегливим і послідовним у питанні виділення грошей на те, щоб тут нарешті стало красиво. Ваше ж завдання не тільки відпочивати тут, приводити сюди своїх дітей і онуків, а і берегти наше спільне майно. По-справжньому вболівати за своє рідне місто, — наголосив Олександр Сєнкевич.

Тепер на цій зеленій зоні працює фонтан. З’явилися нові зелені насадження, встановлені лавки та урни, нові вуличні стильні ліхтарі. Мами і діти радіють благоустроєним пішохідним доріжкам. Мешканці прилеглого мікрорайону одразу взялися освоювати територію. Минулого року у Заводському районі відкрилося два сквери. Ця зелена зона доповнила перелік відтепер комфортних для містян територій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *