30.06.2021

В Коблевому переселенець із Криму орендував базу відпочинку для допомоги ветеранам АТО та ООС

У селі Коблеве Миколаївської області переселенець із Криму, військовослужбовець Рустем Халілов орендував базу відпочинку задля допомоги ветеранам АТО та ООС. 

Про це повідомляє Суспільне

Рустем Халілов з 2015 року допомагає військовослужбовцям. У 2021 році взяв в оренду базу відпочинку, щоб ветерани АТО/ООС мали змогу не тільки відпочити, але й заробити гроші.

За словами керівника бази, станом на 29 червня, людей не дуже багато, сезон тільки розпочався. Поки мало хто знає про таку базу відпочинку.

«На сьогодні (29 червня 2021 — ред.) тут п’ять-сім людей у мене залишилися, були ще хлопці, які відпочивали, а потім поїхали. Я вважаю, якщо хлопці приїдуть до нас, якщо вони кожен день будуть зустрічати очі, які їх розуміють — це чудово. Вони потрапляють у своє середовище. Найголовніше, щоб хлопці відчули свою потрібність», — сказав Рустам Халілов.

Джамал Джамхіров – кримський татарин. Коли розпочалась анексія півострова, чоловік разом із сім’єю переїхав до Дрогобича Львівської області. У 2014 році пішов служити до лав Збройних сил України. Обороняв Лисичанськ, Кримське, Бахмутську трасу, Авдіївку. У 2015 році повернувся до мирного життя. Дізнавшись, що його товариш відкриває бізнес, вирішив долучитися.

«Я взяв на себе відповідальність і розпочав підіймати кафе. Кримськотатарське кафе і хочу, щоб була кримськотатарська кухня. Я вже виконав 80%. Залишилось 20%, ну, нічого. Поки що народу не багато, море прогріється і все буде добре», — розповів чоловік.

Інший колишній військовий Руслан Аблаєв працює на базі відпочинку начальником охорони. На початку 2021 року звільнився з військової служби. Від друзів почув, що в селі Коблевому для ветеранів АТО відкрили базу відпочинку, де можна не тільки відпочити, але й заробити.

Я коли сюди приїхав, я до своїх потрапив. Тому що в основному тут всі хлопці були в АТО. Ми один одного розуміємо з півслова. Я тут і як на роботі, і відпочиваю. Час проводжу із задоволенням. Тут я на все літо. Що буде далі – побачимо», — сказав Руслан Аблаєв.

Для ветеранів АТО родом із Криму безкоштовно виділено п’ять номерів. А для інших учасників АТО діє велика знижка на відпочинок.

Окрім відпочинку, з ветеранами працюватиме психолог. Поки спеціаліст не перебуває на базі постійно, приїжджає за потреби.

Рустем Халілов базу взяв в оренду на п’ять років. З його слів, окрім ремонтних робіт, планує звести спортивні майданчики та залишити профіль – база для відпочинку та реабілітації для ветеранів АТО/ООС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *