27.05.2020

В Миколаєві визначено офіційні місця відпочинку на воді

Сьогодні, 27 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради, під час якого визначили місця масового відпочинку на водних об’єктах цього літа.

Перед голосуванням з цього питання доповів начальник управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя.

— Цього року пропонується затвердити чотири місця відпочинку населення на водних об’єктах. Пляж «Стрілка» в парку «Перемоги», пляж «Прибій», що по вул. Веселинівській, 1/1 у Варварівці, пляж «Чайка»  між вул. Новобудівною та вул. Ольшанців, це Корабельний район. Крім того, до цього переліку внесено берегову зону по вул. Лазурній, що на Намиві, — повідомив Олександр Герасіменя.

Він додав, що також пропонується затвердити перелік місць для занять водними видами спорту. За його словами, наразі в Миколаєві є 7 спортивних шкіл, діяльність яких пов’язана з перебуванням дітей на воді: КДЮСШ «Атлант» по пр. Героїв України, 2/4, СДЮШОР з веслування академічного, по вул. Маршала Малиновського, 74, школа вищої спортивної майстерності по вул. 2 Екіпажній, 123, Клуб юних моряків з флотилією по Інгульському узвозі, 2, СДЮШОР з веслування на байдарках і каное по вул. Спортивній, 17, обласна СДЮСШОР з вітрильного спорту, що в яхт-клубі»,  КДЮСШ «Олімп» за адресою Заводська площа, 1.

— Цього тижня буде завершено водолазне обстеження та очистка дна пляжів «Прибій» та «Стрілка». З 1 червня аналогічні заходи будуть проводити на пляжі «Чайка» та в зоні відпочинку, що на Намиві, — зазначив Олександр Герасіменя. – Щодо якості річкової води. Щонеділі лабораторним центром відбираються проби. На сьогодні дані по якості річкової води відповідають нормам.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *