23.06.2021

В Миколаєві вирішили як боротися з пробками

У Миколаєві триває ремонт траси М-14 в межах Миколаєва. У зв’язку з цим в місті раз у раз виникають пробки на під’їздах до мостів, на Пушкінській, в Соляних і інших районах міста.

Щоб обговорити, як вирішити проблему, 22 червня відбулася нарада за участю представників патрульної поліції Миколаївської області, заступника міського голови — директора департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради Сергія Коренєва і Служби автомобільних доріг області, йдеться в сюжеті «Об’єктива».

«Заторів, я впевнений, буде менше, але повністю ми проблему не вирішимо, тому що у нас в місті немає об’їзної дороги, по якій ми могли б нехай транзитний транспорт в обхід Миколаєва», — зазначив начальник Управління патрульної поліції області Віталій Данила.

Однак сидіти склавши руки патрульні не мають наміру. Виїздом на місце було встановлено, що ремонт Веселинівка і Очаківської вулиць — це ще не головна проблема. Гірше буде, коли роботи почнуться безпосередньо у Варваровського моста і проїзд по ньому буде обмежений.

У підсумку прийшли до рішення, що по мосту буде реверсивний рух.

«Там підрядники будуть встановлювати додаткові світлофори і запускати / випускати транспорт з Миколаєва порційно», — додав Данило.

Десять кілометрів державних доріг, що пролягають через Миколаїв, дорожники обіцяють відремонтувати в найближчі два місяці. На даний момент працюють в три зміни.

«Ми змінили трохи технологію і одну смугу в напрямку Одеси (права сторона) наполовину вже заасфальтували. Плануємо, якщо не буде збоїв, до ранку (мається на увазі ранок 23 червня, — ред.) 100% правий бік заасфальтувати. Якщо буде все вдало, ми вранці стаємо, йдемо зворотним ходом, фрезеруя другу сторону і дня за два-три Одеське Шосе в нижньому шарі заасфальтуємо », — розповів начальник САД Олександр Антощук.

Заступник міського голови Сергій Коренєв зазначив, що зараз виконується великий обсяг робіт, який, дійсно, створює проблеми з рухом транспорту.

«Ми вирішили, що кожен день будемо повідомляти жителям міста про тих ділянках доріг, на яких безпосередньо йде робота», — сказав віце-мер.

У години пік на найжвавіших ділянках на виїздах з Миколаєва рух регулюватимуть інспектори патрульної поліції.

По проспекту Героїв України додатково створять заїзні кишені для маршруток, щоб збільшити пропускну можливість транспорту.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.